Tusze i tonery Przysucha - materiały eksploatacyjne Przysucha

Tusze i tonery Przysucha - materiały eksploatacyjne Przysucha

Przedsiębiorstwo BiznesToner jest bezpośrednim dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i ploterów. Katalog naszych produktów stanowią przede wszystkim tonery, tusze, bębny, folie i taśmy, do praktycznie wszystkich urządzeń drukujących znajdujących się na polskim rynku. W naszej ofercie posiadamy zarówno oryginalne produkty eksploatacyjne, jak i certyfikowane zamienniki - również objęte dożywotnią gwarancją. Między innymi za sprawą rozwiązań gwarantujących obniżkę kosztów drukowania w firmie i gospodarstwie domowym - przy zachowaniu nienagannej jakości - jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w makroregionie z branży biurowej.

Tonery, tusze, bębny, taśmy i folie - z oferty BiznesToner Przysucha - dedykowane są do urządzeń laserowych i atramentowych następujących marek: HP, Canon, Brother, Samsung, Lexmark, Epson, Xerox, OKI, Dell, Ricoh, Develop, Kyocera, Konica Minolta, Nashuatec, Olivetti, Panasonic, Triumph-Adler, Utax i inne.

Skontaktuj się z nami!

Zainteresowana strona akceptuje wyraźnie rejestrację i przetawarzanie jego danych wraz z naciśnięciem przycisku 'Wyślij'

Darmowa dostawa w Przysusze - dowóz tuszów i tonerów Przysucha

Darmowa dostawa w Przysusze - dowóz tuszów i tonerów Przysucha

Materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących - na terenie miasta Przysucha i powiatu przysuskiego - do firm i instytucji dostarczamy bezpłatnie, przede wszystkim własnym transportem. Dla klientów biznesowych i instytucjonalnych brak minimum logistycznego obowiązuje zarówno przy zakupie oryginałów, jak i zamienników.

Strefa dostaw BiznesToner Przysucha obejmuje teren powiatu przysuskiego. Zasięg dostaw tonerów i tuszów obejmuje następujące gminy:

 gmina Przysucha
  gmina Borkowice
  gmina Gielniów
  gmina Klwów

  gmina Odrzywół
 gmina Potworów
 gmina Rusinów
  gmina Wieniawa

BiznesToner jako jedna z nielicznych firm realizuje dostawy zamówionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek również do domów. Usługa dowozu do gospodarstw domowych dotyczy zarówno oryginalnych tonerów czy tuszów, jak i tzw. zamienników. Koszt usługi 8 zł netto.

Dostawy tonerów i tuszów w mieście Przysucha realizowane są w godzinach 7.00 - 20.00. Większość z nich dokonywana jest w ciągu 24h. Jednak w wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się nieco wydłużyć.

Zamówienia lub zapytania można dokonać drogą mailową biuro@biznestoner.pl lub telefonicznie 790-817-466

Obsługa firm Przysucha - biuroserwis w Przysusze

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych - w zakresie dostaw materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Na indywidualne zamowienia naszych Partnerów realizujemy dodatkowo dostawy m.in. papieru, urządzeń biurowych (drukarki, skanery, niszczarki etc.).

Oferta BiznesToner dla firm i instytucji z miasta Przysucha i okolic (Gielniów, Wieniawa, Borkowice i inne) zawiera m.in.:

  • najwyższej jakości zamienniki w atrakcyjnej cenie - tonery, tusze, bębny, taśmy
  • oryginalne materiały ekspolatacyjne
  • dożywotnią gwarancję na większość produktów
  • ekspresową dostawę
  • elastyczne formy płatności
  • na życzenie Klienta Karta Przekazania Odpadu
  • znaczne obniżenie kosztów druku (już od pierwszego miesiąca)
  • rabaty, gratisy, promocje

Dzierżawa i wynajem drukarek Przysucha

Naszym klientom oferujemy również drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, plotery, niszczarki, kopiarki. Jako alternatywę dla zakupu sprzętu - proponujemy dzierżawę oraz wynajem drukarek i kopiarek.

Złóż zamówienie!

Zainteresowana strona akceptuje wyraźnie rejestrację i przetawarzanie jego danych wraz z naciśnięciem przycisku 'Wyślij'