Biznestoner jest dystrybutorem oryginalnych oraz kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą – w zakresie dostaw tonerów, tuszów, folii etc. - firm i instytucji, jednak naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. 

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szydłowcu, gdzie również znajduje się nasze Biuro Handlowe. Zlokalizowane jest ono w ścisłym centrum miasta przy ulicy Rynek Wielki 10. Zasięgiem sprzedaży obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południowej części województwa mazowieckiego wraz z Warszawą.

Celem i misją firmy Biznestoner jest oferowanie wysokiej jakości produktów i usług – w obszarze materiałów eksploatacyjnych – niezbędnych do optymalnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa lub instytucji. Nie ograniczamy się zatem do roli dostawcy, ale oferujemy również specjalistyczne doradztwo. Pomagamy w doborze odpowiednich tonerów, tuszów czy bębnów do każdej drukarki, kopiarki, faxu.

Zapraszamy do współpracy!