Skontaktuj się z nami!

Zainteresowana strona akceptuje wyraźnie rejestrację i przetawarzanie jego danych wraz z naciśnięciem przycisku 'Wyślij'

Tonery i tusze Skarżysko-Kamienna

BiznesToner zajmuje się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych do wszystkich urządzeń drukujących. W swojej ofercie posiadamy tonery, tusze, bębny, taśmy do wszystkich marek urządzeń występujących na polskim rynku - atramentowych i laserowych (HP, Brother, Samsung, Canon, Xerox, Lexmark, Dell, Kyocera, Epson, OKI, Konica Minolta, Panasonic, Ricoh, Nashuatec, Develop, Olivetti, Utax, Triumph-Adler i inne). W ofercie handlowej BiznesToner znajdują się oryginalne tonery i tusze, oraz certyfikowane zamienniki - również te objęte dożywotnią gwarancją. Dzięki wysokiej jakości produktów, innowacyjnym rozwiązaniom, atrakcyjnym cenom oraz wysokiemu standardowi obsługi (sprzedażowej i posprzedażowej), jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży.

Darmowa dostawa tonerów i tuszów w Skarżysku-Kamiennej

Nasze tonery i tusze - do firm i instytucji na terenie miasta i powiatu Skarżysko-Kamienna - dostarczamy przede wszystkim własnym transportem, bezpłatnie. Brak minimum logistycznego dla klientów biznesowych i instytucjonalnych obowiązuje zarówno przy zamówieniach na tonery i tusze alternatywne (tzw. zamienniki) oraz oryginalne.

Obszar działania BiznesToner Skarżysko-Kamienna to teren całego powiatu skarżyskiego. Strefa dowozu tonerów i tuszy obejmuje następujące gminy:

 • gmina Skarżysko-Kamienna
 • gmina Suchedniów
 • gmina Bliżyn
 • gmina Skarżysko-Kościelne
 • gmina Łączna

 

BiznesToner jako jedyna firma w regionie realizuje dowóz zamówionych produktów także do domów. Dotyczy to praktycznie wszystkich materiałów eksploatacyjnych do drukarek, tj.: tonery, tusze, bębny, taśmy. Usługa dowozu do gospodarstw domowych jest płatna i wynosi 8 zł netto. 

Dostawy w Skarżysku-Kamiennej dokonywane są w godzinach 7.00 - 20.00. Większość z nich realizowana jest w dniu zamówienia oraz następnego dnia roboczego. Jednak w wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania może się wydłużyć.

Zamówienia przyjmujemy mailowo pod adresem biuro@biznestoner.pl oraz telefonicznie: 790-817-466 i 730-586-637

Obsługa firm - biuroserwis Skarżysko-Kamienna

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm oraz instytucji w zakresie dostaw materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Dodatkowo, na indywidualne zamówienie, dostarczamy naszym klientom m.in. papier, urządzenia biurowe (drukarki, skanery, kopiarki), artykuły biurowe. Usługa biuroserwis dostępna jest na terenie całego miasta i powiatu skarżyskiego.

Oferta BiznesToner dla firm i instytucji ze Skarżyska-Kamiennej i okolic (gminy Suchedniów, Bliżyn, Skarżysko-Kościelne, Łączna) zawiera:

 • realne obniżenie kosztów druku w organizacji
 • certyfikowane zamienniki - również z dożywotnią gwarancją
 • oryginalne materiały eksploatacyjne
 • wysokie stany magazynowe
 • w obsłudze biuroserwis dostawa papieru do urządzeń drukujących
 • ekspresowa dostawa
 • możliwość wystawienia Karty Przekazania Odpadu (KPO)
 • odroczony termin płatności
 • indywidualnie ustalane ceny
 • promocje, rabaty, gratisy

Wynajem i dzierżawa drukarek - drukarki BiznesToner Skarżysko-Kamienna

Zajmujemy się również dzierżawą i wynajmem drukarek na bardzo korzystnych warunkach. Prowadzimy również sprzedaż drukarek i pozostałych urządzeń biurowych (m.in. kopiarki, skanery, plotery, niszczarki) na indywidualne zamówienie.

BiznesToner Skarżysko-Kamienna

Oddział Operacyjny w Skarżysku-Kamiennej

ul. Legionów 122D

tel.: 790-817-466 i 730-586-637

e-mail: biuro@biznestoner.pl

Ze względu na mobilny chatakter naszej działalności prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Złóż zamówienie!

Zainteresowana strona akceptuje wyraźnie rejestrację i przetawarzanie jego danych wraz z naciśnięciem przycisku 'Wyślij'